KONST / Litografier / Färglitografi 15186453
nr 1518 6453
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Signerad, numrerad 114/190, Uppdragna ekor. Färglitografi, bildmått: 25x52 cm, yttermått inklusive ram: 47x70 cm
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
600 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:35:15
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson